SELECT txt FROM texts WHERE info_type=2
ერ ბი ჯი

შპს  „რ.ბ.ჯ“ „1 გასართობი“  არხის ბადე 11.10.2021-17.10.2021წ.

 

               ორშაბათი (11.10.2021)

 

09.00 - „ჭკვიანები“  (U)

09.40  – სერიალი „საომარი დროის კანონებით“  (U)

20.00 - სერიალი „ლანცეტი“ (1, 2 სერია) (U)

21.40 - მხატვრული ფილმი „ცეკვა ხმბლებით”  (U)

23.10 – სერიალი „რუსული ხმლები“ (1, 2 სერია)  (15)

00.55 – „სინამდვილეში“  (15)

01.40 – „გზააცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“  (U)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

               სამშაბათი (12.10.2021)

 

 09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“  (U)

09.50  – „მოდური განაჩენი“  (U)

11.20 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)  (U)

12.25 - სერიალი „დეტექტივები“  (U)

12.55 - სერიალი „ლანცეტი“ (1, 2 სერია, განმეორება)  (U)

14.30 - სერიალი „მემკვიდრეობა“  (9, 10 სერია)  (U)

16.20 – დოკუმენტური ფილმი „ვია არტმანე“  (U)

17.15 - „მარტო ყველასთან ერთად“  (U)

18.00 - გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“  (U)

18.55 – „ილაპარაკონ“  (U)

20.00 - სერიალი „ლანცეტი“ (3, 4 სერია) (U)

21.40 - სერიალი „სიცილი და ცოდვა“  (1, 2 სერია)  (12)

23.20 – სერიალი „რუსული მთები“ (3, 4 სერია)  (15)

01.05 – „სინამდვილეში“  (15)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

               ოთხშაბათი  (13.10.2021)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“  (U)

09.50  – „მოდური განაჩენი“  (U)

11.20 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)  (U)

12.25 - სერიალი „დეტექტივები“  (U)

12.55 - სერიალი „ლანცეტი“ (3, 4 სერია, განმეორება)  (U)

14.30 - სერიალი „მემკვიდრეობა“  (11, 12 სერია)  (U)

16.20 – დოკუმენტური ფილმი „ვალენტინ იუდაშკინი“  (U)

17.15 - „მარტო ყველასთან ერთად“  (U)

18.00 - გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“  (U)

18.55 – „ილაპარაკონ“  (U)

20.00 - სერიალი „ლანცეტი“ (5, 6 სერია) (U)

21.40 - სერიალი „სიცილი და ცოდვა“  (3, 4 სერია)  (12)

23.20 – სერიალი „რუსული მთები“ (5, 6 სერია)  (15)

01.05 – „სინამდვილეში“  (15)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

               ხუთშაბათი (14.10.2021)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“  (U)

09.50  – „მოდური განაჩენი“  (U)

11.20 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)  (U)

12.25 - სერიალი „დეტექტივები“  (U)

12.55 - სერიალი „ლანცეტი“  (5, 6 სერია, განმეორება)  (U)

14.30 - სერიალი „მემკვიდრეობა“  (13, 14 სერია)  (U)

16.20 – დოკუმენტური ფილმი „საველი კრამაროვი“  (U)

17.15 - „მარტო ყველასთან ერთად“  (U)

18.00 - გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“  (U)

18.55 – „ილაპარაკონ“  (U)

20.00 - სერიალი „ლანცეტი“ (7, 8 სერია) (U)

21.40 - სერიალი „სიცილი და ცოდვა“  (5, 6 სერია)  (12)

23.20 – სერიალი „რუსული მთები“ (7, 8 სერია)  (15)

01.05 – „სინამდვილეში“  (15)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

               პარასკევი (15.10.2021)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“  (U)

09.50  – „მოდური განაჩენი“  (U)

11.20 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)  (U)

12.25 - სერიალი „დეტექტივები“  (U)

12.55 - სერიალი „ლანცეტი“ (7, 8 სერია, განმეორება)  (U)

14.30 - სერიალი „მემკვიდრეობა“  (15, 16 სერია)  (U)

16.20 – დოკუმენტური ფილმი „მიხეილ კოზაკოვი“  (U)

17.15 - „მარტო ყველასთან ერთად“  (U)

18.00 – გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“  (U)

19.00 – „საუკეთესო!“ ახალი სეზონი (U)

20.20 – „სამი აკორდი“  (U)

21.25 -  სერიალი „სიცილი და ცოდვა“ (7, 8 სერია)  (12)

23.35 - დოკუმენტური ფილმი „დინა რუბინა“  (U)

00.30 - მხატვრული ფილმი „მასხარას სინდრომი“  (18)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

              შაბათი (16.10.2021)

 

09.00 - ანიმაციური ფილმი „თოვლის დედოფალი -2“  (U)

10.15 – „ჭკვიანები“  (U)

10.55 - „გზააცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“  (U)

11.25 -  „მკს - სელფი“   (U)

12.20 – დოკუმენტური ფილმი „ცამდე და უფრო მაღლა“  (U)

13.10 – დოკუმენტური ფილმი „გადარჩენა კოსმოსში“  ნაწილი 1 (U)

14.05 - დოკუმენტური ფილმი „გადარჩენა კოსმოსში“  ნაწილი 2  (U)

14.55 – მხატვრული ფილმი „ოინები“ (U)

16.35 - დოკუმენტური ფილმი „ყინულის დედოფლები  (U)

17.20 - მხატვრული ფილმი „ყინული“  (U)

19.15 - დოკუმენტური ფილმი „ლარისა რუბალსკაია“  (U)

20.30 – „გამყინვარების ხანა“ ახალი სეზონი  (U)

23.20 - მხატვრული ფილმი „გამარჯობა, ოკსანა სოკოლოვა!“  (15)

01.00 - სერიალი „დეტექტივები“  (U)

01.50 - მუსიკა  (15)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

               კვირა (17.10.2021)

 

09.00 – „გენიოსები და ბოროტები“ (U)

09.25 – „დაუკარი გარმონო!“  (U)

10.00 – „ჯანმრთელობა“  (U)

10.50 - „გზააცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“  (U)

11.25 - „სხვების ცხოვრება“  (U)

12.00 - „გინახავთ ვიდეო?“  (U)

14.00 - „ერალაში“  (U)

14.05 - ანიმაციური ფილმი „თოვლის დედოფალი -2“ (განმეორება)  (U)

15.20 - მხატვრული ფილმი „ასტერიქსი და ობელიქსი კეისარის წინაამღდეგ“  (U)

17.10 - „სამი აკორდი“   (U)

18.30 - „საუკეთესო!“ ახალი სეზონი  (U)

19.50 – დოკუმენტური ფილმი „პირველები კოსმოსში“  (U)

20.50 - „მანსანკანი“ უმაღლესი ლიგა  (U)

22.40 - დოკუმენტური ფილმი „დოსტოევსკი“ (U)

00.05 – მხატვრული ფილმი „სკვითი“ (18)

01.40 - მუსიკა  (15)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

 

 

შპს  „რ.ბ.ჯ“ „1 გასართობი“  არხის ბადე 18.10.2021-24.10.2021წ.

 

              ორშაბათი (18.10.2021)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“  (U)

09.50  – „მოდური განაჩენი“  (U)

11.30 - დოკუმენტური ფილმი „პირველები კოსმოსში“ (განმეორება)  (U)

12.20 – „მანსანკანი“ უმაღლესი ლიგა  (განმეორება)  (U)

14.10 – „ჭკვიანები“ (განმეორება)  (U)

15.20 - „სხვების ცხოვრება“ (განმეორება)  (U)

16.20 – „გამყინვარების ხანა“ ახალი სეზონი (განმეორება)  (U)

18.55 – „ილაპარაკონ“  (U)

20.00 - სერიალი „ლანცეტი“ (9, 10 სერია) (U)

21.40 - სერიალი „დავბრუნდები“  (1, 2 სერია)  (7)

23.20 – სერიალი „რუსული მთები“ (9, 10 სერია)  (15)

01.05 – „სინამდვილეში“  (15)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

              სამშაბათი (19.10.2021)

 

 09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“  (U)

09.50  – „მოდური განაჩენი“  (U)

11.20 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)  (U)

12.25 - სერიალი „დეტექტივები“  (U)

12.55 - სერიალი „ლანცეტი“ (9, 10 სერია, განმეორება)  (U)

14.30 - სერიალი „ცასთან ჩახუტება“  (1, 2 სერია)  (U)

16.20 – დოკუმენტური ფილმი „დიდი ომი“ (1 სერია)  (U)

17.15 - „მარტო ყველასთან ერთად“  (U)

18.00 - გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“  (U)

18.55 – „ილაპარაკონ“  (U)

20.00 - სერიალი „ლანცეტი“ (11, 12 სერია) (U)

21.40 - სერიალი „დავბრუნდები“  (3, 4 სერია)  (7)

23.20 – სერიალი „რუსული მთები“ (11, 12 სერია)  (15)

01.05 – „სინამდვილეში“  (15)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

               ოთხშაბათი  (20.10.2021)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“  (U)

09.50  – „მოდური განაჩენი“  (U)

11.20 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)  (U)

12.25 - სერიალი „დეტექტივები“  (U)

12.55 - სერიალი „ლანცეტი“ (11, 12 სერია, განმეორება)  (U)

14.30 - სერიალი „ცასთან ჩახუტება“  (3, 4 სერია)  (U)

16.20 – დოკუმენტური ფილმი „დიდი ომი“ (2 სერია)  (U)

17.15 - „მარტო ყველასთან ერთად“  (U)

18.00 - გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“  (U)

18.55 – „ილაპარაკონ“  (U)

20.00 - სერიალი „ლანცეტი“ (13, 14 სერია) (U)

21.40 - სერიალი „დავბრუნდები“  (5, 6 სერია)  (7)

23.20 – სერიალი „რუსული მთები“ (13, 14 სერია)  (15)

01.05 – „სინამდვილეში“  (15)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

              ხუთშაბათი (21.10.2021)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“  (U)

09.50  – „მოდური განაჩენი“  (U)

11.20 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)  (U)

12.25 - სერიალი „დეტექტივები“  (U)

12.55 - სერიალი „ლანცეტი“  (13, 14 სერია, განმეორება)  (U)

14.30 - სერიალი „ცასთან ჩახუტება“  (5, 6 სერია)  (U)

16.20 – დოკუმენტური ფილმი „დიდი ომი“ (3 სერია)  (U)

17.15 - „მარტო ყველასთან ერთად“  (U)

18.00 - გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“  (U)

18.55 – „ილაპარაკონ“  (U)

20.00 - სერიალი „ლანცეტი“ (15, 16 სერია) (U)

21.40 - სერიალი „დავბრუნდები“  (7, 8 სერია)  (7)

23.20 – სერიალი „რუსული მთები“ (15, 16 სერია)  (15)

01.05 – „სინამდვილეში“  (15)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

               პარასკევი (22.10.2021)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“  (U)

09.50  – „მოდური განაჩენი“  (U)

11.20 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)  (U)

12.25 - სერიალი „დეტექტივები“  (U)

12.55 - სერიალი „ლანცეტი“ (15, 16 სერია, განმეორება)  (U)

14.30 - სერიალი „ცასთან ჩახუტება“  (7, 8 სერია)  (U)

16.20 – დოკუმენტური ფილმი „დიდი ომი“ (4 სერია)  (U)

17.15 - „მარტო ყველასთან ერთად“  (U)

18.00 – გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“  (U)

19.00 – „ილაპარაკონ“  (U)

20.45 – „სამი აკორდი“  (U)

22.00 -  მხატვრული ფილმი „დიალოგები“ (U)

23.35 - დოკუმენტური ფილმი „ვლადიმერ მენშოვი“  (U)

00.30 - მხატვრული ფილმი „მიყიდე“  (18)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

              შაბათი (23.10.2021)

 

09.00 - მხატვრული ფილმი „კნუტი“  (U)

10.20 – „ჭკვიანები“  (U)

10.55 - „გზააცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“  (U)

11.25 -  „აგარაკზე!“ ნატაშა ბარბიესთან ერთად   (U)

12.15 – „გინახავთ ვიდეო?“  (U)

14.15 – „ერალაში“  (U)

14.35 - დოკუმენტური ფილმი „ალექსანდრე ბელიავსკი“  (U)

15.20 – მხატვრული ფილმი „პარიზული ანტიკვარი“ (U)

17.55 - დოკუმენტური ფილმი „ვლადიმერ კუზმინი“  (U)

18.45 - ვლადიმერ კუზმინის კონცერტი (U)

20.30 – „გამყინვარების ხანა“ ახალი სეზონი  (U)

23.20 - მხატვრული ფილმი „ციმბირული დალაქი“  (15)

01.30 - მუსიკა  (15)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

               კვირა (24.10.2021)

 

09.00 – „გენიოსები და ბოროტები“ (U)

09.25 – „დაუკარი გარმონო!“  (U)

10.00 – „ჯანმრთელობა“  (U)

10.50 - „გზააცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“  (U)

11.25 - „სხვების ცხოვრება“  (U)

12.00 - „გინახავთ ვიდეო?“  (U)

14.10 - „ერალაში“  (U)

14.20 - დოკუმენტური ფილმი „ეკატერინა გრადოვა“  (U)

15.20 - მხატვრული ფილმი „ასტერიქსი და ობელიქსი. მისია კლეოპატრა“  (U)

17.00 - „სამი აკორდი“   (U)

18.30 - „საუკეთესო!“ ახალი სეზონი  (U)

19.50 – დოკუმენტური ფილმი „პირველები კოსმოსში“  (U)

20.50 - „მანსანკანი“ უმაღლესი ლიგა  (U)

22.25 - „რა? სად? როდის?“ საშემოდგომო თამაშები  (U)

23.25 - დოკუმენტური ფილმი „რა? სად? როდის?“  (U)

00.20 – მხატვრული ფილმი „დღე, სანამ...“ (18)

01.40 - მუსიკა  (15)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

შპს  „რ.ბ.ჯ“ „1 გასართობი“  არხის ბადე 25.10.2021-31.10.2021წ.

 

               ორშაბათი (25.10.2021)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“  (U)

09.50  – „მოდური განაჩენი“  (U)

11.30 - დოკუმენტური ფილმი „პირველები კოსმოსში“ (განმეორება)  (U)

12.20 – „მანსანკანი“ უმაღლესი ლიგა  (განმეორება)  (U)

14.10 – „ჭკვიანები“ (განმეორება)  (U)

14.45 - „გზააცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“  (U)

15.20 - „სხვების ცხოვრება“ (განმეორება)  (U)

16.05 – „გამყინვარების ხანა“ ახალი სეზონი (განმეორება)  (U)

18.55 – „ილაპარაკონ“  (U)

20.00 - სერიალი „გვიანი თარიღი“ (1, 2 სერია) (U)

21.40 - სერიალი „დავბრუნდები“  (9, 10 სერია)  (7)

23.20 – სერიალი „რუსული მთები“ (17, 18 სერია)  (15)

01.05 – „სინამდვილეში“  (15)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

              სამშაბათი (26.10.2021)

 

 09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“  (U)

09.50  – „მოდური განაჩენი“  (U)

11.20 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)  (U)

12.25 - სერიალი „დეტექტივები“  (U)

12.55 - სერიალი „გვიანი თარიღი“ (1, 2 სერია, განმეორება)  (U)

14.30 - სერიალი „ცასთან ჩახუტება“  (9, 10 სერია)  (U)

16.20 – დოკუმენტური ფილმი „დიდი ომი“ (5 სერია)  (U)

17.15 - „მარტო ყველასთან ერთად“  (U)

18.00 - გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“  (U)

18.55 – „ილაპარაკონ“  (U)

20.00 - სერიალი „გვიანი თარიღი“ (3, 4 სერია) (U)

21.40 - სერიალი „დავბრუნდები“  (11, 12 სერია)  (7)

23.20 – სერიალი „რუსული მთები“ (19, 20 სერია)  (15)

01.05 – „სინამდვილეში“  (15)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

               ოთხშაბათი  (27.10.2021)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“  (U)

09.50  – „მოდური განაჩენი“  (U)

11.20 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)  (U)

12.25 - სერიალი „დეტექტივები“  (U)

12.55 - სერიალი „გვიანი თარიღი“ (3, 4 სერია, განმეორება)  (U)

14.30 - სერიალი „ცასთან ჩახუტება“  11, 12 სერია)  (U)

16.20 – დოკუმენტური ფილმი „დიდი ომი“ (6 სერია)  (U)

17.15 - „მარტო ყველასთან ერთად“  (U)

18.00 - გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“  (U)

18.55 – „ილაპარაკონ“  (U)

20.00 - სერიალი „გვიანი თარიღი“ (5, 6 სერია) (U)

21.40 - სერიალი „ბრეჟნევი“  (1, 2 სერია)  (U)

23.20 – სერიალი „რუსული მთები“ (21, 22 სერია)  (15)

01.05 – „სინამდვილეში“  (15)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

               ხუთშაბათი (28.10.2021)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“  (U)

09.50  – „მოდური განაჩენი“  (U)

11.20 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)  (U)

12.25 - სერიალი „დეტექტივები“  (U)

12.55 - სერიალი „გვიანი თარიღი“  (5, 6 სერია, განმეორება)  (U)

14.30 - სერიალი „ბრეჟნევი“  (1, 2 სერია)  (U)

16.20 – დოკუმენტური ფილმი „დიდი ომი“ (7 სერია)  (U)

17.15 - „მარტო ყველასთან ერთად“  (U)

18.00 - გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“  (U)

18.55 – „ილაპარაკონ“  (U)

20.00 - სერიალი „გვიანი თარიღი“ (7, 8 სერია) (U)

21.40 - სერიალი „ბრეჟნევი“  (3, 4 სერია)  (7)

23.20 – სერიალი „რუსული მთები“ (23, 24 სერია)  (15)

01.05 – „სინამდვილეში“  (15)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

               პარასკევი (29.10.2021)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“  (U)

09.50  – „მოდური განაჩენი“  (U)

11.20 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)  (U)

12.25 - სერიალი „დეტექტივები“  (U)

12.55 - სერიალი „გვიანი თარიღი“ (7, 18 სერია, განმეორება)  (U)

14.30 - სერიალი „ბრეჟნევი“  (3, 4 სერია)  (U)

16.20 – დოკუმენტური ფილმი „დიდი ომი“ (8 სერია)  (U)

17.15 - „მარტო ყველასთან ერთად“  (U)

18.00 – გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“  (U)

19.00 – „საუკეთესო!“ ახალი სეზონი (U)

20.20 – „სამი აკორდი“  (U)

21.55 -  დოკუმენტური ფილმი “ალა დემიდოვა“ (U)

01.20 - სერიალი „დეტექტივები“  (18)

01.50 - მუსიკა  (15)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

             შაბათი (30.10.2021)

 

09.00 - ანიმაციური ფილმი „სამი ბოგატერი და ეგვიპტეს პრინცესა“  (U)

10.10 – „ჭკვიანები“  (U)

10.55 - „გზააცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“  (U)

11.25 -  „აგარაკზე!“ ნატაშა ბარბიესთან ერთად   (U)

12.15 – „გინახავთ ვიდეო?“  (U)

14.05 – „ერალაში“  (U)

14.20 - მხატვრული ფილმი „საუზმე მამასთან“  (U)

15.50 – დოკუმენტური ფილმი „ნიკოლაი კარაჩენცოვი“ (U)

17.35 – „გამყინვარების ხანა“ ახალი სეზონი  (U)

20.30 – „დღეს საღამოს“  (U)

22.00 - დოკუმენტური ფილმი „ალექსანდრე გალიჩი“  (U)

23.40 - მხატვრული ფილმი „დუბროვსკი“  (15)

01.50 - მუსიკა  (15)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

               კვირა (31.10.2021)

 

09.00 – „გენიოსები და ბოროტები“ (U)

09.25 – „დაუკარი გარმონო!“  (U)

10.00 – „ჯანმრთელობა“  (U)

10.50 - „გზააცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“  (U)

11.25 - „სხვების ცხოვრება“  (U)

12.00 - „გინახავთ ვიდეო?“  (U)

14.00 - დოკუმენტური ფილმი „ჩვენი სამყარო“  (U)

14.45 - მხატვრული ფილმი „ჟანდარმი ნიუ-იორკში“  (U)

16.25 - დოკუმენტური ფილმი „ლუი და ფიუნესი“  (U)

17.15 - „სამი აკორდი“   (U)

18.30 - „საუკეთესო!“ ახალი სეზონი  (U)

19.50 – დოკუმენტური ფილმი „პირველები კოსმოსში“  (U)

20.40 - მხატვრული ფილმი „გვესაჭიროება ძიძა  (U)

22.25 - „რა? სად? როდის?“ საშემოდგომო თამაშები  (U)

23.25 - დოკუმენტური ფილმი „კონსტატინ სევერინოვი“  (U)

00.20 – მხატვრული ფილმი „მითები“ (18)

01.50 - მუსიკა  (15)

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“  (U)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 <