SELECT txt FROM texts WHERE info_type=2
ერ ბი ჯი

შპს  „რ.ბ.ჯ“ „1 გასართობი“  არხის ბადე 11.06.2018-17.06.2018წ.

 

                ორშაბათი (11.06.2018)

 

09.00 – „ჯანსაღი ცხოვრება“

09.50 - „მოდური განაჩენი“

10.45 – „მოდი ვიქორწინოთ“ (განმეორება)

11.30 - „არასამოგზაურო შენიშვნები. დიმიტრი კრილოვთან ერთად“ (განმეორება)

11.45 – „სმაკი“ (განმეორება)

12.15 – „სტუმრობა დილით“ (განმეორება)

12.50 - „იდეალური რემონტი“ (განმეორება)

13.45 – „შეთქმულების თეორია“ (განმეორება)

14.25 - „დღეს საღამოს“  (განმეორება)

17.10 - „მამაკაცური/ქალური“

17.55 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.30 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი  „გურზუფ“  (1, 2 სერია)

22.05 - სერიალი  „ბატონებო-ამხანაგებო“  (1, 2 სერია)

23.50 - დოკუმენტური ფილმი „დონ კიხოტის ძებნაში“ (მე-5 სერია)

00.40 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.30 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               სამშაბათი (12.06.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.45 - „მოდი ვიქორწინოთ“  (განმეორება)

11.30 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

12.25 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

13.15 - სერიალი „გურზუფ“   (1, 2 სერია, განმეორება)

14.55 - სერიალი „ბატონებო-ამხანაგებო“   (1, 2 სერია, განმეორება)

17.10 - „მამაკაცური/ქალური“

17.55 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.30 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „გურზუფ“   (3, 4 სერია)

22.05 - სერიალი  „ბატონებო-ამხანაგებო“   (3, 4 სერია)

23.50 - დოკუმენტური ფილმი „დონ კიხოტის ძებნაში“ (მე-6 სერია)

00.35 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.30 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               ოთხშაბათი  (13.06.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.45 - „მოდი ვიქორწინოთ“  (განმეორება)

11.30 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

12.25 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

13.15 - სერიალი „გურზუფ“   (3, 4 სერია, განმეორება)

14.55 - სერიალი „ბატონებო-ამხანაგებო“   (3, 4 სერია, განმეორება)

17.10 - „მამაკაცური/ქალური“

17.55 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.30 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „გურზუფ“   (5, 6 სერია)

22.05 - სერიალი  „ბატონებო-ამხანაგებო“   (5, 6 სერია)

23.50 - დოკუმენტური ფილმი „დონ კიხოტის ძებნაში“ (მე-7 სერია)

00.40 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.30 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               ხუთშაბათი (14.06.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.45 - „მოდი ვიქორწინოთ“  (განმეორება)

11.30 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

12.25 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

13.15 - სერიალი „გურზუფ“   (5, 6 სერია, განმეორება)

14.55 - სერიალი „ბატონებო-ამხანაგებო“  (5, 6 სერია, განმეორება)

17.10 - „მამაკაცური/ქალური“

17.55 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.30 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „გურზუფ“  (7, 8 სერია)

22.05 - სერიალი „ბატონებო-ამხანაგებო“  (7, 8 სერია)

23.45 - დოკუმენტური ფილმი „დონ კიხოტის ძებნაში“ (მე-8 სერია)

00.35 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.25 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               პარასკევი (15.06.18)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.45 - „მოდი ვიქორწინოთ“  (განმეორება)

11.25 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

12.25 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

13.15 - სერიალი „გურზუფ“   (7, 8 სერია, განმეორება)

14.55 - სერიალი „ბატონება-ამხანაგებო“ (7, 8 სერია, განმეორება)

17.10 - „მამაკაცური/ქალური“

17.55 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.40 – გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“

19.35 – „ყველაზე უფროსი!“

20.50 - „სამი აკორდი“

22.25 – მხატვრული ფილმი  „თავისი სურვილით შეყვარებული“

23.50 - დოკუმენტური ფილმი „ოლეგ იანკოვსკი

00.40 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               შაბათი (16.06.2018)

 

09.00 – დოკუმენტური ფილმი „სადა ხარ ჩვენო ტუნგუსკის მეტეორიტო“

09.40 - „სმაკი“

10.10 – „იდეალური რემონტი“

10.55 - „შეთქმულების თეორია“

11.40 - დოკუმენტური ფილმი „ალექსანდრე აბდულოვი“

12.30 - მხატვრული ფილმი „საყვარელ ადამიანებს ნუ დაშორდებით“

13.45 – „კომედიანტების თავშესაფარი“

15.15 - ანიმაციური ფილმი „მეფის შვილი ივანე და მგელი -2“

16.25 - მხატვრული ფილმი „ძმა -2“

18.30 - „გამყინვარების ხანა. ბავშვები“

20.30 - „დღეს საღამოს“

22.50 - მხატვრული ფილმი „სიყვარულის შესახებ“

00.45 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

                კვირა (17.06.2018)

 

09.00 – „გენიოსები და ბოროტები“

09.25 – „ჯანმრთელობა“

10.20 – „არასამოგზაურო შენიშვნები. დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

10.35 - დოკუმენტური ფილმი „გიორგი ბურკოვი“

11.25 –„სტუმრობა დილით“

12.00 – ანიმაციური ფილმი „სამი ბოგატერი“

13.10 - გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“ (განმეორება)

14.05 - მხატვრული ფილმი „თეთრი ნამები“

15.30 – „სამი აკორდი“ (განმეორება)

17.05 - მხატვრული ფილმი „თავისი სურვილით შეყვარებული“ (განმეორება)

18.30 – „საუკეთესო!“

19.45 - „მხიარულთა და საზრიანთა კლუბი“ უმაღლესი ლიგა.

21.35 - მხატვრული ფილმი „საყვარელ ადამიანებს ნუ დაშორდებით“ (განმეორება)

22.50 - დოკუმენტური ფილმი „ალექსანდრე აბდულოვი“ (განმეორება)

23.40 - მხატვრული ფილმი „თეთრი ნამები“ (განმეორება)

01.05 - მუსიკა

02.00- „ღამის თბილისის ხედები“

 

შპს  „რ.ბ.ჯ“ „1 გასართობი“  არხის ბადე 18.06.2018-24.06.2018წ.

 

              ორშაბათი (18.06.2018)

 

09.00 – „ჯანსაღი ცხოვრება“

09.50 - „მოდური განაჩენი“

10.45 – „მოდი ვიქორწინოთ“ (განმეორება)

11.30 - „არასამოგზაურო შენიშვნები. დიმიტრი კრილოვთან ერთად“ (განმეორება)

11.45 – „სმაკი“ (განმეორება)

12.15 – „სტუმრობა დილით“ (განმეორება)

12.50 - „იდეალური რემონტი“ (განმეორება)

13.35 – „შეთქმულების თეორია“ (განმეორება)

14.20 - „დღეს საღამოს“  (განმეორება)

17.10 - „მამაკაცური/ქალური“

17.55 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.30 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი  „ყოფილნი“  (1, 2 სერია)

22.10 - სერიალი  „ბატონებო-ამხანაგებო“  (9, 10 სერია)

23.50 – „რა? სად? როდის?“

00.50 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.45 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               სამშაბათი (19.06.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.45 - „მოდი ვიქორწინოთ“  (განმეორება)

11.30 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

12.25 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

13.15 - სერიალი „ყოფილნი“   (1, 2 სერია, განმეორება)

15.00 - სერიალი „ბატონებო-ამხანაგებო“   (9, 10 სერია, განმეორება)

17.10 - „მამაკაცური/ქალური“

17.55 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.30 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „ყოფილნი“   (3, 4 სერია)

22.10 - სერიალი  „ბატონებო-ამხანაგებო“   (11, 12 სერია)

23.50 – „რა? სად? როდის?“

00.50 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.45 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              ოთხშაბათი  (20.06.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.45 - „მოდი ვიქორწინოთ“  (განმეორება)

11.30 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

12.25 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

13.15 - სერიალი „ყოფილნი“   (3, 4 სერია, განმეორება)

15.00 - სერიალი „ბატონებო-ამხანაგებო“   (11, 12 სერია, განმეორება)

17.10 - „მამაკაცური/ქალური“

17.55 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.30 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „ყოფილნი“   (5, 6 სერია)

22.10 - სერიალი  „ბატონებო-ამხანაგებო“   (13, 14 სერია)

23.50 – „რა? სად? როდის?“

00.45 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.40 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              ხუთშაბათი (21.06.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.45 - „მოდი ვიქორწინოთ“  (განმეორება)

11.30 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

12.25 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

13.15 - სერიალი „ყოფილნი“   (5, 6 სერია, განმეორება)

15.00 - სერიალი „ბატონებო-ამხანაგებო“  (13, 14 სერია, განმეორება)

17.10 - „მამაკაცური/ქალური“

17.55 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.30 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „ყოფილნი“  (7, 8 სერია)

22.10 - სერიალი „ბატონებო-ამხანაგებო“  (15, 16 სერია)

23.50 - დოკუმენტური ფილმი „ლეონიდ დერბენიოვი“

00.45 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.35 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              პარასკევი (22.06.18)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.45 - „მოდი ვიქორწინოთ“  (განმეორება)

11.25 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

12.25 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

13.15 - სერიალი „ყოფილნი“   (7, 8 სერია, განმეორება)

15.00 - სერიალი „ბატონება-ამხანაგებო“ (15, 16 სერია, განმეორება)

17.10 - „მამაკაცური/ქალური“

17.55 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.40 – გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“

19.30 – „საუკეთესო!“

20.50 - „სამი აკორდი“

22.20 – მხატვრული ფილმი  „ომზე როგორც ომზე“

23.45 - დოკუმენტური ფილმი „პოლარული საძმო“

00.45 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              შაბათი (23.06.2018)

 

09.00 – დოკუმენტური ფილმი „ნატალია ვარლეი“

09.50 - „სმაკი“

10.25 – „იდეალური რემონტი“

11.10 - „შეთქმულების თეორია“

11.55 - დოკუმენტური ფილმი „ალექსანდრე ბელიავსკი“

12.45 - მხატვრული ფილმი „ნაციონალური თევზაობის ნაირსახეობები“

14.20 – დოკუმენტური ფილმი „ნიკოლაი დროზდოვი“

15.10 - ანიმაციური ფილმი „მეფის შვილი ივანე და მგელი -3“

16.20 - დოკუმენტური ფილმი „ევგენი ლეონოვი“

17.15 - მხატვრული ფილმი „ზოლიანი რეისი“

18.40 - „გამყინვარების ხანა. ბავშვები“

20.30 - „დღეს საღამოს“

22.50 - მხატვრული ფილმი „ჟენია, ჟენიჩკა და კატიუშა“

00.10 - დოკუმენტური ფილმი „მარკ ბერნესი“

00.50 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              კვირა (24.06.2018)

 

09.00 – დოკუმენტური ფილმი „იური სტეპანოვი“

09.50 – „ჯანმრთელობა“

10.45 – „არასამოგზაურო შენიშვნები. დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

11.15 - დოკუმენტური ფილმი „ანდრეი სმოლიაკოვი“

12.05 – ანიმაციური ფილმი „სამი ბოგატერი და შამახანის დედოფალი“

13.20 - გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“ (განმეორება)

14.15 - მხატვრული ფილმი „ზოლიანი რეისი“ (განმეორება)

15.35 – „სამი აკორდი“ (განმეორება)

17.10 - მხატვრული ფილმი „ჟენია, ჟენიჩკა და კატიუშა“ (განმეორება)

18.30 – „საუკეთესო!“

19.45 - „რა? სად? როდის?“ საზაფხულო თამაშები

20.45 - მხატვრული ფილმი „დივერსანტი“

00.15 - დოკუმენტური ფილმი „ანდრეი კრასკო“

01.05 - მუსიკა

02.00- „ღამის თბილისის ხედები“

 

შპს  „რ.ბ.ჯ“ „1 გასართობი“  არხის ბადე 25.06.2018-01.07.2018წ.

 

                ორშაბათი (25.06.2018)

 

09.00 – „ჯანსაღი ცხოვრება“

09.50 - „მოდური განაჩენი“

10.45 – „მოდი ვიქორწინოთ“ (განმეორება)

11.30 - „არასამოგზაურო შენიშვნები. დიმიტრი კრილოვთან ერთად“ (განმეორება)

12.00 – „სმაკი“ (განმეორება)

12.35 - „იდეალური რემონტი“ (განმეორება)

13.20 – „შეთქმულების თეორია“ (განმეორება)

14.05 - „დღეს საღამოს“  (განმეორება)

17.10 - „მამაკაცური/ქალური“

17.55 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.30 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი  „მშვიდი დონი“  (1, 2 სერია)

22.10 - სერიალი  „მეორე მხედველობა“  (1, 2 სერია)

23.55 – დოკუმენტური ფილმი „ინგლისი ზოგადათ და დეტალებში“ (1-ლი სერია)

00.45 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.40 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               სამშაბათი (26.06.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.45 - „მოდი ვიქორწინოთ“  (განმეორება)

11.30 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

12.25 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

13.20 - სერიალი „მშვიდი დონი“  (1, 2 სერია, განმეორება)

15.00 - სერიალი „მეორე მხედველობა“  (1, 2 სერია, განმეორება)

17.10 - „მამაკაცური/ქალური“

17.55 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.30 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „მშვიდი დონი“  (3, 4 სერია)

22.10 - სერიალი  „მეორე მხედველობა“   (3, 4 სერია)

23.55 – დოკუმენტური ფილმი „ინგლისი ზოგადათ და დეტალებში“ (მე-2 სერია)

00.45 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.35 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              ოთხშაბათი  (27.06.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.45 - „მოდი ვიქორწინოთ“  (განმეორება)

11.30 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

12.25 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

13.20 - სერიალი „მშვიდი დონი“  (3, 4 სერია, განმეორება)

15.00 - სერიალი „მეორე მხედველობა“  (3, 4 სერია, განმეორება)

17.10 - „მამაკაცური/ქალური“

17.55 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.30 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „მშვიდი დონი“  (5, 6 სერია)

22.10 - სერიალი  „მეორე მხედველობა“  (5, 6 სერია)

23.50 – დოკუმენტური ფილმი „ინგლისი ზოგადათ და დეტალებში“ (მე-3 სერია)

00.35 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.30 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               ხუთშაბათი (28.06.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.45 - „მოდი ვიქორწინოთ“  (განმეორება)

11.30 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

12.25 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

13.20 - სერიალი „მშვიდი დონი“  (5, 6 სერია, განმეორება)

15.00 - სერიალი „მეორე მხედველობა“  (5, 6 სერია, განმეორება)

17.10 - „მამაკაცური/ქალური“

17.55 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.30 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „მშვიდი დონი“  (7 სერია)

21.20 - დოკუმენტური ფილმი „ირინა სკობცევა“

22.10 - სერიალი „მეორე მხედველობა“  (7, 8 სერია)

23.55 - დოკუმენტური ფილმი „ინგლისი ზოგადათ და დეტალებში“ (მე-4 სერია)

00.40 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.35 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               პარასკევი (29.06.18)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.45 - „მოდი ვიქორწინოთ“  (განმეორება)

11.25 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

12.25 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

13.20 - სერიალი „მშვიდი დონი“  (7 სერია, განმეორება)

14.10 - დოკუმენტური ფილმი „ირინა სკობცევა“ (განმეორება)

15.00 - სერიალი „მეორე მხედველობა“ (7, 8 სერია, განმეორება)

17.10 - „მამაკაცური/ქალური“

17.55 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.40 – გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“

19.30 – „საუკეთესო!“

20.50 - „სამი აკორდი“

22.20 – მხატვრული ფილმი  „მარტო შენ მყავს“

00.00 - დოკუმენტური ფილმი „მარინა ნეიოლოვა“

00.50 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              შაბათი (30.06.2018)

 

09.00 – დოკუმენტური ფილმი „ალექსანდრა იაკოვლევა“

09.50 - „სმაკი“

10.20 – „იდეალური რემონტი“

11.05 - „შეთქმულების თეორია“

11.45 - დოკუმენტური ფილმი „ვალენტინა ტერეშკოვა“

12.35 – „რა? სად? როდის?“

13.35 - მხატვრული ფილმი „ფისო“

14.55 - ანიმაციური ფილმი „თოვლის დედოფალი“

16.10 - დოკუმენტური ფილმი „ალექსანდრე ზბრუევი“

17.00 - მხატვრული ფილმი „მარტო შენ მყავს“ (განმეორება)

18.40 - „გამყინვარების ხანა. ბავშვები“

20.30 - „დღეს საღამოს“

22.50 - კონცერტი

00.30 - დოკუმენტური ფილმი „გრიგორი ლეპსი“

01.20 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               კვირა (01.07.2018)

 

09.00 – „გენიოსები და ბოროტები“

09.25 – „ჯანმრთელობა“

10.20 – „არასამოგზაურო შენიშვნები. დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

10.35 - დოკუმენტური ფილმი „ოლეგ ვიდოვი“

11.25 – ანიმაციური ფილმი „სამი ბოგატერი. სვლა ცხენით“

12.40 - გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“ (განმეორება)

13.30 - მხატვრული ფილმი „გაზაფხული ზარეჩნის ქუჩაზე“ (განმეორება)

15.00 – „სამი აკორდი“ (განმეორება)

16.35 - მხატვრული ფილმი „სასტიკი რეჟიმის არდადეგები“

18.20 – „საუკეთესო!“ (განმეორება)

19.40 - „რა? სად? როდის?“ საზაფხულო თამაშები

20.40 - მხატვრული ფილმი „სობიბორი“

22.30 - მხატვრული ფილმი „სურვილი“

00.10 - დოკუმენტური ფილმი „კლარა ლუჩკო“

01.00 - მუსიკა

02.00- „ღამის თბილისის ხედები“

 

შპს  „რ.ბ.ჯ“ „1 გასართობი“  არხის ბადე 02.07.2018-08.07.2018წ.

 

               ორშაბათი (02.07.2018)

 

09.00 – „ჯანსაღი ცხოვრება“

09.50 - „მოდური განაჩენი“

10.45 – „მოდი ვიქორწინოთ“ (განმეორება)

11.30 - „არასამოგზაურო შენიშვნები. დიმიტრი კრილოვთან ერთად“ (განმეორება)

11.45 – „სმაკი“ (განმეორება)

12.15 – „შეთქმულების თეორია“ (განმეორება)

12.55 - მხატვრული ფილმი „სობიბორი“ (განმეორება)

14.45 - „დღეს საღამოს“  (განმეორება)

17.10 - „მამაკაცური/ქალური“

17.55 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.30 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი  „საბაღე წრიული“  (1, 2 სერია)

22.15 - სერიალი  „მეორე მხედველობა“  (9, 10 სერია)

23.55 – დოკუმენტური ფილმი „ინგლისი ზოგადათ და დეტალებში“ (მე-5 სერია)

00.40 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.35 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               სამშაბათი (03.07.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.45 - „მოდი ვიქორწინოთ“  (განმეორება)

11.30 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

12.25 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

13.20 - სერიალი „საბაღე წრიული“  (1, 2 სერია, განმეორება)

15.05 - სერიალი „მეორე მხედველობა“  (9, 10 სერია, განმეორება)

17.10 - „მამაკაცური/ქალური“

17.55 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.30 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „საბაღე წრიული“  (3, 4 სერია)

22.15 - სერიალი  „მეორე მხედველობა“   (11, 12 სერია)

00.00 – დოკუმენტური ფილმი „ინგლისი ზოგადათ და დეტალებში“ (მე-6 სერია)

00.45 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.40 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               ოთხშაბათი  (04.07.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.45 - „მოდი ვიქორწინოთ“  (განმეორება)

11.30 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

12.25 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

13.20 - სერიალი „საბაღე წრიული“  (3, 4 სერია, განმეორება)

15.05 - სერიალი „მეორე მხედველობა“  (11, 12 სერია, განმეორება)

17.10 - „მამაკაცური/ქალური“

17.55 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.30 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „საბაღე წრიული“  (5, 6 სერია)

22.15 - მხატვრული ფილმი  „ბრეჟნევი“  (1, 2 სერია)

00.00 – დოკუმენტური ფილმი „ინგლისი ზოგადათ და დეტალებში“ (მე-7 სერია)

00.50 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.45 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              ხუთშაბათი (05.07.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.45 - „მოდი ვიქორწინოთ“  (განმეორება)

11.30 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

12.25 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

13.20 - სერიალი „საბაღე წრიული“   (5, 6 სერია, განმეორება)

15.05 - მხატვრული ფილმი „ბრეჟნევი“  (1, 2 სერია,  განმეორება)

17.10 - „მამაკაცური/ქალური“

17.55 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.30 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „საბაღე წრიული“  (7, 8 სერია)

22.15 - მხატვრული ფილმი „ბრეჟნევი“  (3, 4 სერია)

00.00 - დოკუმენტური ფილმი „ინგლისი ზოგადათ და დეტალებში“ (მე-8 სერია)

00.50 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.40 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              პარასკევი (06.07.18)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.45 - „მოდი ვიქორწინოთ“  (განმეორება)

11.25 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

12.25 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

13.20 - სერიალი „საბაღე წრიული“  (7, 8 სერია, განმეორება)

15.05 - მხატვრული ფილმი „ბრეჟნევი“ (3, 4 სერია, განმეორება)

17.10 - „მამაკაცური/ქალური“

17.55 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.40 – გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“

19.30 – „საუკეთესო!“

20.50 - „სამი აკორდი“

22.25 – მხატვრული ფილმი  „მე არ მტკივა“

00.10 - დოკუმენტური ფილმი „ვალენტინა მალიავინა“

01.00 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              შაბათი (07.07.2018)

 

09.00 – დოკუმენტური ფილმი „ტამარა სინიავსკაია“

09.50 - „სმაკი“

10.25 – „იდეალური რემონტი“

11.00 - „შეთქმულების თეორია“

11.40 - დოკუმენტური ფილმი „ირინა პეგოვა“

12.30 – „რა? სად? როდის?“

13.30 - ანიმაციური ფილმი „თოვლის დედოფალი -2“

14.45 - მხატვრული ფილმი „გაუზიარე შენი ბედნიერება“

18.25 - „გამყინვარების ხანა. ბავშვები“

20.25 - „დღეს საღამოს“

21.50 - მხატვრული ფილმი „შეუბერე“

23.25 - დოკუმენტური ფილმი „ჩე გევარა“

00.40 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              კვირა (08.07.2018)

 

09.00 – დოკუმენტური ფილმი „ნიკოლაი კრუჩკოვი“

09.50 – „ჯანმრთელობა“

10.45 - დოკუმენტური ფილმი „ვიაჩესლავ ნევინი“

11.35 - გადაცემა „პატიოსანი სიტყვა“

12.10 – ანიმაციური ფილმი „სამი ბოგატერი და ზღვის მეფე“

13.25 - გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“ (განმეორება)

14.15 - მხატვრული ფილმი „შეუბერე“  (განმეორება)

15.50 – „სამი აკორდი“ (განმეორება)

17.25 - მხატვრული ფილმი „ადამიანი მომავლიდან“

18.40 – „საუკეთესო!“ (განმეორება)

19.55 - „რა? სად? როდის?“ საზაფხულო თამაშები

20.50 - მხატვრული ფილმი „გაუზიარე შენი ბედნიერება“  (განმეორება)

00.35 - დოკუმენტური ფილმი „მრავალშვილიანი პატარძლები“

01.25 - მუსიკა

02.00- „ღამის თბილისის ხედები“