SELECT txt FROM texts WHERE info_type=2
ერ ბი ჯი

შპს  „რ.ბ.ჯ“ „1 გასართობი“  არხის ბადე 11.03.2019-17.03.2019წ.

 

               ორშაბათი (11.03.2019)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

12.25 – „გზა აცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

13.00 – სერიალი „მკითხავი“  (7, 8 სერია, განმეორება)

14.40 – სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (7, 8 სერია, განმეორება)

16.25 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“ 

17.15 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.00 - „მამაკაცური/ქალური“

18.45 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „მკითხავი“  (9, 10 სერია)

22.10 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (9, 10 სერია)

23.55 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“  (განმეორება)

00.45 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.35 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               სამშაბათი (12.03.2019)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სანამდვილეში“ (განმეორება)

12.25 - „გზა აცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

13.00 - სერიალი „მკითხავი“  (9, 10 სერია, განმეორება)

14.40 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (9, 10 სერია, განმეორება)

16.25 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“ 

17.15 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.00 - „მამაკაცური/ქალური“

18.45 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „მკითხავი“   (11, 12 სერია)

22.10 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (11, 12 სერია)

23.55 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“  (განმეორება)

00.45 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.40 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              ოთხშაბათი  (13.03.2019)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სანამდვილეში“ (განმეორება)

12.25 - „გზა აცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

13.00 - სერიალი „მკითხავი“  (11, 12 სერია, განმეორება)

14.40 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (11, 12 სერია, განმეორება)

16.25 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“ 

17.15 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.00 - „მამაკაცური/ქალური“

18.45 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „მკითხავი“  (13, 14 სერია)

22.10 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (13, 14 სერია)

23.55 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“  (განმეორება)

00.45 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.35 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               ხუთშაბათი (14.03.2019)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სანამდვილეში“ (განმეორება)

12.25 - „გზა აცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

13.00 - სერიალი „მკითხავი“  (13, 14 სერია, განმეორება)

14.40 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (13, 14 სერია, განმეორება)

16.25 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“ 

17.15 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.00 - „მამაკაცური/ქალური“

18.45 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „მკითხავი“   (15, 16 სერია)

22.10 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (15, 16 სერია)

23.55 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“  (განმეორება)

00.45 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.40 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               პარასკევი (15.03.19)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სანამდვილეში“ (განმეორება)

12.25 - „გზა აცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

13.00 - სერიალი „მკითხავი“  (15, 16 სერია, განმეორება)

14.40 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (15, 16 სერია, განმეორება)

16.25 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“ 

17.15 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.00 - „მამაკაცური/ქალური“

18.45 – გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“

19.35 – „მთავარი როლი“

20.50 - მუსიკალური გადაცემა „ხმა“

23.05 - მხატვრული ფილმი „ყვითელი ჯუჯა“

00.45 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“  (განმეორება)

01.35 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               შაბათი (16.03.2019)

 

09.00 – დოკუმენტური ფილმი „ლარისა ლუჟინა“

09.50 - „სტუმრად დილით“

10.30 - დოკუმენტური ფილმი „მიხაილ პორეჩენკოვი“

11.20 – „იდეალური რემონტი“

12.10 – „შეთქმულების თეორია“

12.25 – „ცოცხალი ცხოვრება“

15.15 - მხატვრული ფილმი „30 პაემანი“

16.45 – დოკუმენტური ფილმი „ნიკოლაი იერიომენკო“

17.30 –მხატვრული ფილმი „მე თქვენ ვაცხადებ ომს“

18.55 - კონცერტი

20.20 - „დღეს საღამოს“

22.50 - მხატვრული ფილმი „დუხless -2

00.40 - დოკუმენტური ფილმი „ახალგაზრდები და მდიდრები“

01.35 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              კვირა (17.03.2019)

 

09.00 – დოკუმენტური ფილმი „გიორგი იუმატოვი

09.50 – „ჯანმრთელობა“

10.40 - „გზა აცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

11.15 - გადაცემა „სხვების ცხოვრება“

12.00 – გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“ (განმეორება)

12.50 - დოკუმენტური ფილმი „კეთილ ძველ კინოს შესახებ“

13.45 - მხატვრული ფილმი „ცის ნელსვლელი“

15.05 – გადაცემა „მთავარი როლი“

16.20 – „გამყინვარების ხანა. ბავშვები“

18.30 – „საუკეთესო!“

19.50 – „მხიარულთა და საზრიანთა კლუბი“ უმაღლესი ლიგა

21.30 - მხატვრული ფილმი „მე თქვენ ვაცხადებ ომს“ (განმეორება)

22.55 - „ცოცხალი ცხოვრება“ (განმეორება)

01.15 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

შპს  „რ.ბ.ჯ“ „1 გასართობი“  არხის ბადე 18.03.2019-24.03.2019წ.

 

              ორშაბათი (18.03.2019)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 - მხატვრული ფილმი „ცის ნელსვლელი“  (განმეორება)

12.00 – „იდეალური რემონტი“ (განმეორება)

12.50 – „გზა აცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

13.10 – „სხვების ცხოვრება“ (განმეორება)

13.55„დღეს საღამოს“ (განმეორება)

16.30 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“ 

17.20 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.05 - „მამაკაცური/ქალური“

18.45 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „ერთგულნი“  (1, 2 სერია)

22.15 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (17, 18 სერია)

00.00 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“  (განმეორება)

00.50 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.40 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              სამშაბათი (19.03.2019)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.30 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

12.20 - „გზა აცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

13.00 - სერიალი „ერთგულნი“  (1, 2 სერია, განმეორება)

14.45 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (17, 18 სერია, განმეორება)

16.30 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“ 

17.20 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.05 - „მამაკაცური/ქალური“

18.45 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „ერთგულნი“   (3, 4 სერია)

22.15 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (19, 20 სერია)

00.00 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“  (განმეორება)

00.50 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.45 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              ოთხშაბათი  (20.03.2019)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.30 – „სანამდვილეში“ (განმეორება)

12.20 - „გზა აცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

13.00 - სერიალი „ერთგულნი“  (3, 4 სერია, განმეორება)

14.45 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (19, 20 სერია, განმეორება)

16.30 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“ 

17.20 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.05 - „მამაკაცური/ქალური“

18.45 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „ერთგულნი“  (5, 6 სერია)

22.15 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (21, 22 სერია)

00.00 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“  (განმეორება)

00.50 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.40 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              ხუთშაბათი (21.03.2019)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.30 – „სანამდვილეში“ (განმეორება)

12.20 - „გზა აცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

13.00 - სერიალი „ერთგულნი“  (5, 6 სერია, განმეორება)

14.45 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (21, 22 სერია, განმეორება)

16.30 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“ 

17.20 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.05 - „მამაკაცური/ქალური“

18.45 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „ერთგულნი“   (7, 8 სერია)

22.15 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (23, 24 სერია)

00.00 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“  (განმეორება)

00.50 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.45 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              პარასკევი (22.03.19)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.30 – „სანამდვილეში“ (განმეორება)

12.20 - „გზა აცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

13.00 - სერიალი „ერთგულნი“  (7, 8 სერია, განმეორება)

14.45 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (23, 24 სერია, განმეორება)

16.30 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“ 

17.20 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.05 - „მამაკაცური/ქალური“

18.45 – გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“

19.40 – „საუკეთესო!“

20.55 - მხატვრული ფილმი „გაგარინი. პირველი კოსმოსში“

22.45 - დოკუმენტური ფილმი „იური გაგარინი“

23.30 - დიმა ბილანის კონცერტი

00.55 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“  (განმეორება)

01.45 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              შაბათი (23.03.2019)

 

09.00 – დოკუმენტური ფილმი „ალექსეი ბატალოვი“

09.50 - „სტუმრად დილით“

10.30 - დოკუმენტური ფილმი „მიხაილ ჟვანეცკი“

11.25 – „იდეალური რემონტი“

12.10 – „შეთქმულების თეორია“

12.50 – მხატვრული ფილმი „მოხუცი ხოტაბიჩი“

14.10 - „გინახავთ ვიდეო?“

14.55 – მხატვრული ფილმი „გაზაფხული ზარეჩნის ქუჩაზე“

16.25 –დოკუმენტური ფილმი „იური გაგარინი“

17.15 - მხატვრული ფილმი „გაგარინი. პირველი კოსმოსში“ (განმეორება)

19.05 – „ექსკლუზივი“ დიმიტრი ბორისოვთან

20.30 - „დღეს საღამოს“

23.05 - მხატვრული ფილმი „თამაში“

00.40 - დოკუმენტური ფილმი „იური სტეპანოვი“

01.30 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              კვირა (24.03.2019)

 

09.00 – დოკუმენტური ფილმი „კლარა ლუჩკო“

09.50 – „ჯანმრთელობა“

10.35 - „გზა აცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

10.55 - გადაცემა „სხვების ცხოვრება“

11.40 – „გინახავთ ვიდეო?“ (განმეორება)

12.25 - მხატვრული ფილმი „გაზაფხული ზარეჩნის ქუჩაზე“ (განმეორება)

13.55 - დოკუმენტური ფილმი „ნიკოლაი რიბნიკოვი“

14.45 – მხატვრული ფილმი „მოხუცი ხოტაბიჩი“ (განმეორება)

16.10 – „გამყინვარების ხანა. ბავშვები“

18.35 – „საუკეთესო!“

20.05 – „მხიარულთა და საზრიანთა კლუბი“ უმაღლესი ლიგა

21.50 - მხატვრული ფილმი „ღმერთების შური“

00.05 - დოკუმენტური ფილმი „ვერა ალენტოვა“

00.55 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

შპს  „რ.ბ.ჯ“ „1 გასართობი“  არხის ბადე 25.03.2019-31.03.2019წ.

 

              ორშაბათი (25.03.2019)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 - „ექსკლუზივი დიმიტრი ბორისოვთან“  (განმეორება)

12.05 – „შეთქმულების თეორია“ (განმეორება)

12.45 – „გზა აცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“ (განმეორება)

13.00 – „სხვების ცხოვრება“ (განმეორება)

13.45„დღეს საღამოს“ (განმეორება)

16.25 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“ 

17.15 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.00 - „მამაკაცური/ქალური“

18.45 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „ერთგულნი“  (9, 10 სერია)

22.15 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (25, 26 სერია)

00.00 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“  (განმეორება)

00.50 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.40 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              სამშაბათი (26.03.2019)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

12.25 - „გზა აცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

12.55 - სერიალი „ერთგულნი“  (9, 10 სერია, განმეორება)

14.40 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (25, 26 სერია, განმეორება)

16.25 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“ 

17.15 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.00 - „მამაკაცური/ქალური“

18.45 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „ერთგულნი“   (11, 12 სერია)

22.15 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (27, 28 სერია)

00.00 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“  (განმეორება)

00.50 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.45 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              ოთხშაბათი  (27.03.2019)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სანამდვილეში“ (განმეორება)

12.25 - „გზა აცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

12.55 - სერიალი „ერთგულნი“  (11, 12 სერია, განმეორება)

14.40 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (27, 28 სერია, განმეორება)

16.25 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“ 

17.15 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.00 - „მამაკაცური/ქალური“

18.45 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „უფროსი ქალიშვილი“  (1, 2 სერია)

22.15 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (29, 30 სერია)

00.00 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“  (განმეორება)

00.50 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.40 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               ხუთშაბათი (28.03.2019)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სანამდვილეში“ (განმეორება)

12.25 - „გზა აცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

12.55 - სერიალი „უფროსი ქალიშვილი“  (1, 2 სერია, განმეორება)

14.40 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (29, 30 სერია, განმეორება)

16.25 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“ 

17.15 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.00 - „მამაკაცური/ქალური“

18.45 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „უფროსი ქალიშვილი“   (3, 4 სერია)

22.15 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (31, 32 სერია)

00.00 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“  (განმეორება)

00.50 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.45 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               პარასკევი (29.03.19)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სანამდვილეში“ (განმეორება)

12.25 - „გზა აცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

12.55 - სერიალი „უფროსი ქალიშვილი“  (3, 4 სერია, განმეორება)

14.40 - სერიალი „სასიკვდილო ძალა“  (31, 32 სერია, განმეორება)

16.25 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“ 

17.15 – „მოდი ვიქორწინოთ“

18.00 - „მამაკაცური/ქალური“

18.45 – გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“

19.35 – „საუკეთესო!“

21.05 - მხატვრული ფილმი „მე წონას ვიკლებ“

22.40 - კონცერტი „რუსული რადიოს“ ვარსკლავები“

00.40 - გადაცემა „ჩვენი ხალხი“  (განმეორება)

01.35 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              შაბათი (30.03.2019)

 

09.00 – დოკუმენტური ფილმი „ლუდმილა გურჩენკო“

09.50 - „სტუმრად დილით“

10.35 - დოკუმენტური ფილმი „ყინულის დედოფლები. ნაზი ასაკი“

11.20 – „იდეალური რემონტი“

12.05 – „შეთქმულების თეორია“

12.45 – მხატვრული ფილმი „ფინისტ-იასნი სოკოლი“

14.00 - „ცოცხალი ცხოვრება“

15.35 – „გინახავთ ვიდეო?“

16.20 – მხატვრული ფილმი „მობრძანდით ხვალ...“

17.50 - მხატვრული ფილმი „მე წონას ვიკლებ“ (განმეორება)

19.30 – „ექსკლუზივი“ დიმიტრი ბორისოვთან

20.35 - „დღეს საღამოს“

22.55 - მხატვრული ფილმი „ცივი ფრონტი“

00.25 - დოკუმენტური ფილმი „ალექსანდრ მიტტა“

01.20 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              კვირა (31.03.2019)

 

09.00 – დოკუმენტური ფილმი „ალექსანდრ ზბრუევი“

09.50 – „ჯანმრთელობა“

10.45 - „გზა აცდენილი ჩანაწერები“ დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

11.15 - გადაცემა „სხვების ცხოვრება“

12.00 – „გინახავთ ვიდეო?“ (განმეორება)

12.45 - მხატვრული ფილმი „მობრძანდით ხვალ...“ (განმეორება)

14.20 - დოკუმენტური ფილმი „ფროსია ბურლაკოვას ტრაგედია“

15.15 – მხატვრული ფილმი „ფინისტ-იასნი სოკოლი“ (განმეორება)

16.30 – „გამყინვარების ხანა. ბავშვები“ ფინალი

18.35 – „საუკეთესო!“

19.40 – „მხიარულთა და საზრიანთა კლუბი“ უმაღლესი ლიგა

21.20 - მხატვრული ფილმი „ზღვარი“

23.20 - „ცოცხალი ცხოვრება“ (განმეორება)

00.55 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“