SELECT txt FROM texts WHERE info_type=2
ერ ბი ჯი

შპს  „რ.ბ.ჯ“ „1 გასართობი“  არხის ბადე 15.10.2018-21.10.2018წ.

 

                ორშაბათი (15.10.2018)

 

09.00 – „ჯანსაღი ცხოვრება“

09.50 - „მოდური განაჩენი“

10.40 –„ექსკლუზივი“ დმიტრი ბორისოვთან (განმეორება)

11.55 – „იდეალური რემონტი“  (განმეორება)

12.50 – „შეთქმულების თეორია“ (განმეორება)

13.35 – „პატიოსანი სიტყვა“ (განმეორება)

14.10 - „დღეს საღამოს“  (განმეორება)

16.35 – „მოდი ვიქორწინოთ“

17.20 - „მამაკაცური/ქალური“

18.05 – „გინახავთ ვიდეო?“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი  „ხიზილალა“  (1, 2 სერია)

22.15 - სერიალი  „გამომძიებელი საველიევის პირადი ცხოვრება“  (25, 26 სერია)

23.55 – დოკუმენტური ფილმი „მიხაილ კოზაკოვი“

00.55 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.40 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               სამშაბათი (16.10.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

12.25 – „გინახავთ ვიდეო?“ (განმეორება)

13.05 - სერიალი „ხიზილალა“   (1, 2 სერია, განმეორება)

14.50 - სერიალი „გამომძიებელი საველიევის პირადი ცხოვრება“  (25, 26 სერია)

16.35 – „მოდი ვიქორწინოთ“

17.20 - „მამაკაცური/ქალური“

18.05 – „გინახავთ ვიდეო?“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „ხიზილალა“   (3, 4 სერია)

22.15 - სერიალი  „გამომძიებელი საველიევის პირადი ცხოვრება“  (27, 28 სერია)

23.55 – დოკუმენტური ფილმი „სასტიკი რომანსი“

00.50 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.40 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               ოთხშაბათი  (17.10.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

12.30 – „გინახავთ ვიდეო?“ (განმეორება)

13.05 - სერიალი „ხიზილალა“   (3, 4 სერია, განმეორება)

14.50 - სერიალი „გამომძიებელი საველიევის პირადი ცხოვრება“  (27, 28 სერია, განმეორება)

16.35 – „მოდი ვიქორწინოთ“

17.20 - „მამაკაცური/ქალური“

18.05 – „გინახავთ ვიდეო?“

18.40 – „ილაპარაკონ“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „ხიზილალა“   (5, 6 სერია)

22.15 - სერიალი „გამომძიებელი საველიევის პირადი ცხოვრება“  (29, 30 სერია)

23.55 – დოკუმენტური ფილმი „ვალენტინ გაფთი“

00.50 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.40 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               ხუთშაბათი (18.10.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

12.30 – „გინახავთ ვიდეო?“ (განმეორება)

13.05 - სერიალი „ხიზილალა“   (5, 6 სერია, განმეორება)

14.50 - სერიალი „გამომძიებელი საველიევის პირადი ცხოვრება“  (29, 30 სერია, განმეორება)

16.35 – „მოდი ვიქორწინოთ“

17.20 - „მამაკაცური/ქალური“

18.05 – „გინახავთ ვიდეო?“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „ხიზილალა“   (7, 8 სერია)

22.15 - სერიალი „გამომძიებელი საველიევის პირადი ცხოვრება“  (31, 32 სერია)

23.55 - დოკუმენტური ფილმი  „ნატალია ვარლეი“

00.50 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.40 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               პარასკევი (19.10.18)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

12.30 – „გინახავთ ვიდეო?“ (განმეორება)

13.05 - სერიალი „ხიზილალა“   (7, 8 სერია, განმეორება)

14.50 - სერიალი „გამომძიებელი საველიევის პირადი ცხოვრება“  (31, 32 სერია, განმეორება)

16.35 – „მოდი ვიქორწინოთ“

17.20 - „მამაკაცური/ქალური“

18.05 – „გინახავთ ვიდეო?“

18.45 – გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“

19.40 – „საუკეთესო!“

20.55 - კონცერტი „ავტორადიო“

22.40 – მხატვრული ფილმი „პეტერბურგი. მხოლოდ სიყვარულით“

00.25 - დოკუმენტური ფილმი „სოლომონ ვოლკოვი“

01.15 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               შაბათი (20.10.2018)

 

09.00 – „გენიოსები და ბოროტები“

09.25 - „სმაკი“

09.55 - „არასამოგზაურო შენიშვნები. დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

10.10 – „იდეალური რემონტი“

11.00 - „შეთქმულების თეორია“

11.50 - დოკუმენტური ფილმი „ჩულპან ჰამატოვა“

12.40 – ანიმაციური ფილმი „ივანე მეფის შვილი და მგელი -3“

13.55 - „რა? სად? როდის?“ საშემოდგომო თამაშების სერია

14.50 - დოკუმენტური ფილმი „ნიკოლაი როსტორგუევი“

15.40 - კონცერტი „ლუბე“

17.25 - მხატვრული ფილმი „მოჩვენება“

19.15 - „ექსკლუზივი“ დიმიტრი ბორისოვთან

20.30 - „დღეს საღამოს“

22.55 –„მხიარულთა და საზრიანთა კლუბი“ პრემიერ ლიგა

00.10 - მხატვრული ფილმი „ბლოკბასტერი“

01.30 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               კვირა (21.10.2018)

 

09.00 – „გენიოსები და ბოროტები“

09.25 – „ჯანმრთელობა“

10.20 - „არასამოგზაურო შენიშვნები. დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

10.35 - გადაცემა „პატიოსანი სიტყვა“

10.10 – „გინახავთ ვიდეო?“ (განმეორება)

11.50 - გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“ (განმეორება)

12.45 - დოკუმენტური ფილმი „მარგარიტა ტერეხოვა“

13.35 - ანიმაციური ფილმი „ილია მურომელი და ყაჩაღი-ბულბული“

14.50 - მხატვრული ფილმი „დახუჩობანა“

16.40 –„სამი აკორდი“

18.30 – „საუკეთესო!“  (განმეორება)

19.50 - „რა? სად? როდის?“  საშემოდგომო თამაშების სერია (განმეორება)

20.50 - დოკუმენტური ფილმი „პლასტიკური სამყარო“

21.40 - მხატვრული ფილმი „ზღვარი“

23.40 - დოკუმენტური ფილმი „სერგეი გარმაში“

00.25 - მხატვრული ფილმი „დიდი სექსის პატარა გიგანტი“

01.45 - მუსიკა

02.00- „ღამის თბილისის ხედები“

 

შპს  „რ.ბ.ჯ“ „1 გასართობი“  არხის ბადე 22.10.2018-28.10.2018წ.

 

                ორშაბათი (22.10.2018)

 

09.00 – „ჯანსაღი ცხოვრება“

09.50 - „მოდური განაჩენი“

10.40 –„ექსკლუზივი“ დმიტრი ბორისოვთან (განმეორება)

11.55 – „იდეალური რემონტი“  (განმეორება)

12.50 – „შეთქმულების თეორია“ (განმეორება)

13.35 – „პატიოსანი სიტყვა“ (განმეორება)

14.10 - „დღეს საღამოს“  (განმეორება)

16.35 – „მოდი ვიქორწინოთ“

17.20 - „მამაკაცური/ქალური“

18.05 – „გინახავთ ვიდეო?“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი  „ოპერაცია „სატანა“  (1, 2 სერია)

22.10 - სერიალი  „არბატის ბავშვები“  (1, 2 სერია)

23.50 – დოკუმენტური ფილმი „ანდრეი სმოლიაკოვი“

00.40 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.30 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               სამშაბათი (23.10.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

12.25 – „გინახავთ ვიდეო?“ (განმეორება)

13.15 - სერიალი „ოპერაცია „სატანა“   (1, 2 სერია, განმეორება)

14.55 - სერიალი „არბატის ბავშვები“  (1, 2 სერია)

16.35 – „მოდი ვიქორწინოთ“

17.20 - „მამაკაცური/ქალური“

18.05 – „გინახავთ ვიდეო?“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „ოპერაცია „სატანა“   (3, 4 სერია)

22.10 - სერიალი  „არბატის ბავშვები“  (3, 4 სერია)

23.50 – დოკუმენტური ფილმი „ნინა რუსლანოვა“

00.40 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.30 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               ოთხშაბათი  (24.10.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

12.30 – „გინახავთ ვიდეო?“ (განმეორება)

13.15 - სერიალი „ოპერაცია „სატანა“   (3, 4 სერია, განმეორება)

14.55 - სერიალი „არბატის ბავშვები“  (3, 4 სერია, განმეორება)

16.35 – „მოდი ვიქორწინოთ“

17.20 - „მამაკაცური/ქალური“

18.05 – „გინახავთ ვიდეო?“

18.40 – „ილაპარაკონ“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „ოპერაცია „სატანა“   (5, 6 სერია)

22.10 - სერიალი „არბატის ბავშვები“  (5, 6 სერია)

23.50 – დოკუმენტური ფილმი „ნიკოლაი იერიომენკო“

00.40 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.30 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               ხუთშაბათი (25.10.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

12.30 – „გინახავთ ვიდეო?“ (განმეორება)

13.15 - სერიალი „ოპერაცია „სატანა“   (5, 6 სერია, განმეორება)

14.55 - სერიალი „არბატის ბავშვები“  (5, 6 სერია, განმეორება)

16.35 – „მოდი ვიქორწინოთ“

17.20 - „მამაკაცური/ქალური“

18.05 – „გინახავთ ვიდეო?“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „ოპერაცია „სატანა“   (7, 8 სერია)

22.10 - სერიალი „არბატის ბავშვები“  (7, 8 სერია)

23.50 - დოკუმენტური ფილმი  „ჩულპან ჰამატოვა“

00.40 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.30 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               პარასკევი (26.10.18)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

12.30 – „გინახავთ ვიდეო?“ (განმეორება)

13.15 - სერიალი „ოპერაცია „სატანა“   (7, 8 სერია, განმეორება)

14.55 - სერიალი „არბატის ბავშვები“  (7, 8 სერია, განმეორება)

16.35 – „მოდი ვიქორწინოთ“

17.20 - „მამაკაცური/ქალური“

18.05 – „გინახავთ ვიდეო?“

18.45 – გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“

19.35 – „საუკეთესო!“

20.55 - მხატვრული ფილმი „მითები“

22.25 – კონცერტი

23.50 - დოკუმენტური ფილმი „ჩე გევარა“

01.05 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

              შაბათი (27.10.2018)

 

09.00 – დოკუმენტური ფილმი „პელაგეა“

09.50 - „სმაკი“

10.20 – „იდეალური რემონტი“

11.05 - „შეთქმულების თეორია“

11.45 - დოკუმენტური ფილმი „მარკ ზახაროვი“

12.30 – ანიმაციური ფილმი „დობრინა ნიკიტიჩი და გველეშაპი“

13.35 - „რა? სად? როდის?“ საშემოდგომო თამაშების სერია

14.40 - კონცერტი „ბალეტი „თოდესი“

16.30 - მხატვრული ფილმი კონცერტი „თეთრი ნამები“

17.55 – „გინახავთ ვიდეო?“

19.10 - „ექსკლუზივი“ დიმიტრი ბორისოვთან

20.30 - „დღეს საღამოს“

22.50 –„მხიარულთა და საზრიანთა კლუბი“ პრემიერ ლიგა. ფინალი

00.10 - მხატვრული ფილმი „ლეიტენანტი“

01.30 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               კვირა (28.10.2018)

 

09.00 – „ჯანმრთელობა“

09.50 - „არასამოგზაურო შენიშვნები. დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

10.20 - გადაცემა „პატიოსანი სიტყვა“

11.00 – „გინახავთ ვიდეო?“ (განმეორება)

12.15 - გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“ (განმეორება)

13.05 - დოკუმენტური ფილმი „ვალენტინ იუდაშკინი“

13.55 - ანიმაციური ფილმი „ალიოშა პოპოვიჩი გა ტუგარინის გველეშაპი“

15.15 - მხატვრული ფილმი „თანაკლასელები“

16.25 – კონცერტი „ავტორადიო“

18.30 – „საუკეთესო!“  (განმეორება)

19.45 - „მხიარულთა და საზრიანთა კლუბი“ უმაღლესი ლიგა.

21.40 - მხატვრული ფილმი „თეთრი ნამები“ (განმეორება)

23.00 - დოკუმენტური ფილმი „გალინა პოლსკიხ“

23.55 - მხატვრული ფილმი „მე არ მტკივა“

01.35 - მუსიკა

02.00- „ღამის თბილისის ხედები“

 

შპს  „რ.ბ.ჯ“ „1 გასართობი“  არხის ბადე 29.10.2018-04.11.2018წ.

 

               ორშაბათი (29.10.2018)

 

09.00 – „ჯანსაღი ცხოვრება“

09.50 - „მოდური განაჩენი“

10.40 –„ექსკლუზივი“ დმიტრი ბორისოვთან (განმეორება)

11.55 – „იდეალური რემონტი“  (განმეორება)

12.40 – „შეთქმულების თეორია“ (განმეორება)

13.20 – „პატიოსანი სიტყვა“ (განმეორება)

13.55 - „დღეს საღამოს“  (განმეორება)

16.35 – „მოდი ვიქორწინოთ“

17.20 - „მამაკაცური/ქალური“

18.05 – „გინახავთ ვიდეო?“

18.45 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი  „ტერორისტი ივანოვა“  (1, 2 სერია)

22.15 - სერიალი  „არბატის ბავშვები“  (9, 10 სერია)

23.55 – დოკუმენტური ფილმი „ლეონიდ კურავლიოვი“

00.45 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.30 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               სამშაბათი (30.10.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 - „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

12.30 – „გინახავთ ვიდეო?“ (განმეორება)

13.15 - სერიალი „ტერორისტი ივანოვა“   (1, 2 სერია, განმეორება)

15.00 - სერიალი „არბატის ბავშვები“  (9, 10 სერია)

16.35 – „მოდი ვიქორწინოთ“

17.20 - „მამაკაცური/ქალური“

18.05 – „გინახავთ ვიდეო?“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „ტერორისტი ივანოვა“   (3, 4 სერია)

22.15 - სერიალი  „არბატის ბავშვები“  (11, 12 სერია)

23.55 – დოკუმენტური ფილმი „გენადი ხაზანოვი“

00.45 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.35 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               ოთხშაბათი  (31.10.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

12.30 – „გინახავთ ვიდეო?“ (განმეორება)

13.15 - სერიალი „ტერორისტი ივანოვა“   (3, 4 სერია, განმეორება)

15.00 - სერიალი „არბატის ბავშვები“  (11, 12 სერია, განმეორება)

16.35 – „მოდი ვიქორწინოთ“

17.20 - „მამაკაცური/ქალური“

18.05 – „გინახავთ ვიდეო?“

18.40 – „ილაპარაკონ“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „ტერორისტი ივანოვა“   (5, 6 სერია)

22.15 - სერიალი „არბატის ბავშვები“  (13, 14 სერია)

23.55 – დოკუმენტური ფილმი „ნინა გრებეშკოვა“

00.45 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.30 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               ხუთშაბათი (01.11.2018)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

12.30 – „გინახავთ ვიდეო?“ (განმეორება)

13.15 - სერიალი „ტერორისტი ივანოვა“   (5, 6 სერია, განმეორება)

15.00 - სერიალი „არბატის ბავშვები“  (13, 14 სერია, განმეორება)

16.35 – „მოდი ვიქორწინოთ“

17.20 - „მამაკაცური/ქალური“

18.05 – „გინახავთ ვიდეო?“

18.40 – „სინამდვილეში“

19.35 – „ილაპარაკონ“

20.30 - სერიალი „ტერორისტი ივანოვა“   (7, 8 სერია)

22.15 - სერიალი „არბატის ბავშვები“  (15, 16 სერია)

23.55 - დოკუმენტური ფილმი  „ვლადიმირ ზელდინი“

00.45 – „მოდური განაჩენი“ (განმეორება)

01.35 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               პარასკევი (02.11.18)

 

09.00 - „ჯანსაღი ცხოვრება!“

09.50  – „მოდური განაჩენი“

10.40 – „ილაპარაკონ“ (განმეორება)

11.35 – „სინამდვილეში“ (განმეორება)

12.30 – „გინახავთ ვიდეო?“ (განმეორება)

13.15 - სერიალი „ტერორისტი ივანოვა“   (7, 8 სერია, განმეორება)

15.00 - სერიალი „არბატის ბავშვები“  (15, 16 სერია, განმეორება)

16.35 – „მოდი ვიქორწინოთ“

17.20 - „მამაკაცური/ქალური“

18.05 – „გინახავთ ვიდეო?“

18.45 – გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“

19.35 – „საუკეთესო!“

20.55 - მხატვრული ფილმი „სიყვარული შეზღუდვით“

22.35 – დოკუმენტური ფილმი „ალექსანდრ გალიჩი“

23.55 - დოკუმენტური ფილმი „ვლადიმირ ვისოცკი და მარინა ვლადი“

00.50 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               შაბათი (03.11.2018)

 

09.00 – „სმაკი“

09.30 - „არასამოგზაურო შენიშვნები. დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

09.45 – „იდეალური რემონტი“

10.40 - „შეთქმულების თეორია“

11.20 - დოკუმენტური ფილმი „სერგეი ბეზრუკოვი“

12.10 – ანიმაციური ფილმი „ჯუჯა-ცხვირი“

13.30 - დოკუმენტური ფილმი „ილია რეზნიკი“

14.20 - ილია რეზნიკის საიუბილე საღამო

16.55 - დოკუმენტური ფილმი „ალექსანდრ მიხაილოვი“

17.45 – მხატვრული ფილმი „რეკრუტიორი“

19.10 - „ექსკლუზივი“ დიმიტრი ბორისოვთან

20.30 - „დღეს საღამოს“

22.50 - ალექსანდრ გალიჩის 100 წლის თავის საღამო

00.20 - დოკუმენტური ფილმი „ლუი დე ფიუნესი“

01.15 - მუსიკა

02.00 - „ღამის თბილისის ხედები“

 

               კვირა (04.11.2018)

 

09.00 – „ჯანმრთელობა“

09.50 - „არასამოგზაურო შენიშვნები. დიმიტრი კრილოვთან ერთად“

10.05 - გადაცემა „პატიოსანი სიტყვა“

10.45 – „გინახავთ ვიდეო?“ (განმეორება)

11.25 - გასართობი გადაცემა „იღბლიანი ბორბალი“ (განმეორება)

12.15 - დოკუმენტური ფილმი „თავადი ვლადიმირი“

13.10 - ანიმაციური ფილმი „ციხესიმაგრე. ფარით და ხმლით“

14.25 - მხატვრული ფილმი „აღმოჩენა“

16.00 – ლევ ლეშენკოს კონცერტი

18.35 – „საუკეთესო!“  (განმეორება)

19.50 - „მხიარულთა და საზრიანთა კლუბი“ უმაღლესი ლიგა.

21.45 - მხატვრული ფილმი „რეკრუტიორი“ (განმეორება)

23.10 - დოკუმენტური ფილმი „ლიუბოვ პოლიშიუკი“

00.05 - მხატვრული ფილმი „დიალოგები“

01.35 - მუსიკა

02.00- „ღამის თბილისის ხედები“